Oferta na rok akademicki 2017/18

Witamy Kandydatów na studia na Wydziale Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej!

W czerwcu rozpoczyna się rekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia oraz na studia niestacjonarne II stopnia.
Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej oferuje studia na kierunkach: Elektrotechnika, Energetyka oraz Informatyka.

Ukończenie studiów na naszym Wydziale stanowi solidny fundament kariery zawodowej. Nasi absolwenci szybko znajdują zatrudnienie. Co ważne, podejmują pracę zgodnie z otrzymanym wykształceniem. Wydział współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami z Krakowa i Małopolski. W trakcie studiów nasi studenci odbywają w nich praktyki i staże. W efekcie często już w trakcie studiów nasi studenci otrzymują atrakcyjne propozycje zatrudnienia.

Poniżej podajemy przewodnik po podstawowych informacjach, pozwalających zorientować się w ważnych terminach związanych z rekrutacją oraz w naszej ofercie edukacyjnej.

Harmonogram rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia znajduje się tutaj.

Harmonogram rekrutacji na studia niestacjonarne I stopnia znajduje się tutaj.

Harmonogram rekrutacji na studia niestacjonarne II stopnia znajduje się tutaj.

Kierunek ELEKTROTECHNIKA

Na studiach stacjonarnych I stopnia na tym kierunku przygotowanych zostało 108 miejsc. Podstawowe informacje o tych studiach podane są tutaj.

Na studiach niestacjonarnych I stopnia na tym kierunku przygotowane zostały 72 miejsca. Podstawowe informacje o tych studiach podane są tutaj.

Na studiach niestacjonarnych II stopnia na tym kierunku przygotowane zostały 72 miejsca. Podstawowe informacje o tych studiach podane są tutaj.


Kierunek ENERGETYKA

Na studiach stacjonarnych I stopnia na tym kierunku przygotowanych zostało 36 miejsc. Podstawowe informacje o tych studiach podane są tutaj.

Na studiach niestacjonarnych I stopnia na tym kierunku przygotowanych zostało 36 miejsc. Podstawowe informacje o tych studiach podane są tutaj.


Kierunek INFORMATYKA

Na studiach stacjonarnych I stopnia na tym kierunku przygotowane zostały 72 miejsca. Podstawowe informacje o tych studiach podane są tutaj.

Na studiach niestacjonarnych I stopnia na tym kierunku przygotowane zostały 72 miejsca. Podstawowe informacje o tych studiach podane są tutaj.